10 kwietnia 2015

Back & Countryside Walks

Bonjour ❋

Musiałam założyć nowego bloga, ponieważ chciałam zmienić trochę wygląd i gadżety, a skończyło się na tym że rozwaliłam wszystko. Jestem zła sama na siebie, miałam już sporo obserwatorów, postów i naprawdę dobrze się tam czułam ale przez mój błąd postanowiłam że zamiast pogrążać się tam to założę nowego bloga i zaprojektuje go od nowa :) Od tygodnia próbuje to naprawić ale cóż, nie wyszło... No nie przejmujmy się i powróćmy do blogowania!

Przez ten tydzień nie działo się bardzo dużo. Na pewno spędziłam dzisiaj bardzo miły dzień w gronie przyjaciół. Dziś można było poczuć wiosnę, 18 stopni po takich ziąbach to naprawdę dużo. Pod względem fotografii, to mieszkanie na wsi daje wiele możliwości, zdjęcia wyszły bardzo fajnie, więc przedstawię wam kilka z nich ❋


Zachody słońca są najlepsze, mam w galerii jakieś 50 zdjęć, ponieważ zachody są przepiękne.


To była taka nasza mała wycieczka po okolicy. Na weekend znowu planujemy coś podobnego i również zdam wam z tego relację, pewnie trochę dłuższą i ciekawszą, bo ta notka jest takim szybkim update'em z tego jak u mnie po całym tygodniu bez blogowania. A teraz będziemy wracać do regularnych postów.Dzięki za przeczytanie i mam nadzieje że taki mini post was zadowolił.. i do kolejnego!

Ally

1 komentarz:

  1. piekne zdjecia :)

    jeżeli masz ochotę na wspólną obserwację to zacznij i daj znać :)
    www.similarose.blogspot.com/klik

    OdpowiedzUsuń